Ciepła Woda Użytkowa (CWU)

Jeśli budynek, w którym mieszkasz, przyłączony jest do miejskiej sieci ciepłowniczej, a woda użytkowa podgrzewana jest w piecykach gazowych, proponujemy uprościć ten system i korzystać tylko z ciepła sieciowego.

Bezpieczeństwo

Ciepła woda użytkowa przygotowywana na bazie ciepła sieciowego to gwarancja bezpieczeństwa Twojego i Twoich bliskich. Wszystkie urządzenia do podgrzania wody znajdują się poza Twoim mieszkaniem. Dzięki temu możesz wyeliminować zagrożenia związane z zatruciem tlenkiem węgla, które spowodowane są najczęściej niedrożnymi przewodami wentylacyjnymi lub spalinowymi, czy też niesprawnym piecykiem.

Komfort

Przy zastosowaniu systemu podgrzewania wody ciepłem z miejskiej sieci, ciepła woda o stałej temperaturze dostarczana jest użytkownikowi poprzez instalację wewnętrzną bezpośrednio do łazienki i kuchni. Dzięki temu nie tylko znikną uciążliwości związane z corocznymi przeglądami piecyków i kanałów spalinowych ale również, uzyskana po likwidacji dotychczasowych podgrzewaczy ciepłej wody użytkowej przestrzeń w kuchni, czy łazience może zostać dowolnie zagospodarowana.

Konkurencyjna cena

Ciepła woda użytkowa z miejskiej sieci to najkorzystniejsze rozwiązanie dla budownictwa wielorodzinnego w Stalowej Woli. Koszty jej przygotowania są niższe od kosztów, jakie ponosisz podgrzewając wodę w indywidualnych piecykach gazowych.

2017 © Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Stalowa Wola rychlak.design - projektowanie stron www